Lębork

Mieszkanie na sprzedaż

Lębork

2 pokoje 49 m2 6 320,31 zł/m2
Video

Wynajmij prestiżowy lokal handlowo-usługowy

Lębork

90 m2 38,98 zł/m2
Video

Wyjtkowa nieruchomość na sprzedaż

Lębork

3 pokoje 217 m2 5 059,85 zł/m2
nowa
cena

Atrakcyjna działka inwestycyjna

Lębork

1 732 m2 1 731,52 zł/m2
3 500 000 zł
nowa
cena

Dom na sprzedaż

Lębork

7 pokoi 400 m2 7 497,50 zł/m2
3 500 000 zł
Oferta na wyłączność
rezerwacja

Nowoczesne apartamenty z garażem i ogrodem

Lębork

4 pokoje 108 m2 5 106,98 zł/m2
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Mieszkanie na sprzedaż

Lębork

4 pokoje 137 m2 3 935,74 zł/m2
549 000 zł
Oferta na wyłączność

Atrakcyjny lokal usługowo handlowy

Lębork

278 m2 50,00 zł/m2

Dom z warsztatem na sprzedaż

Lębork

5 pokoi 303 m2 2 868,26 zł/m2
Oferta na wyłączność

Dom na sprzedaż

Lębork

4 pokoje 114 m2 4 732,64 zł/m2
Oferta na wyłączność

Targowa Lębork | Inwestycja z potencjałem!

Lębork

6 pokoi 180 m2 6 383,33 zł/m2

 Mieszkanie na sprzedaż – 79,9 m², Lębork

Lębork

3 pokoje 80 m2 4 943,68 zł/m2