| Symbol oferty | LID-MW-10532 |
| Powierzchnia | 41,18 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 41,18 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | budynek wielorodzinny |
| Technologia budowlana | cegła |
| Kaucja zabezp. | 2600 |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd, woda |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Typ kaucji | dwumiesięczna |
| Mies. czynsz admin. | 300 PLN |
| Czynsz zimowy | 700 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | tak - miejski |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 150 m |
| Odl. do sklepu [m] | 10 m |
| Odl. do szkoły [m] | 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 50 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 10,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deska drewniana |
| Typ kuchni | aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | terakota |
| Wyposażenie kuchni | szafki kuchenne, płyta gazowa, piekarnik, lodówka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Podłoga łazienki | terakota |
| Wyposażenie łazienki | lustro, umywalka, wanna, WC |
| Wyposażenie dodatkowe | pralka, Wanna, lustro |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | deska drewniana |
Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje ładne mieszkanie do wynajęcia w Lęborku, położone w ścisłym centrum miasta przy ulicy Czołgistów, w bardzo dobrej lokalizacji – opodal Parku Michalskiego oraz Starostwa Powiatowego. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego mieszkania w centrum Lęborka, z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej, miejsc parkingowych oraz terenów spacerowych. Mieszkanie ma powierzchnię 41,18 m² i znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku wielorodzinnego. Budynek przeszedł remont elewacji oraz docieplenie, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania nieruchomości. Lokal jest zadbany i nie wymaga wkładu finansowego. W skład mieszkania wchodzą: Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania ze strychu, który stanowi część wspólną mieszkańców budynku. Nieruchomość znajduje się w jednej z bardziej praktycznych lokalizacji w mieście. W najbliższej okolicy dostępne są miejsca parkingowe, a także pełna infrastruktura potrzebna do codziennego życia. W pobliżu znajdują się między innymi: Lokalizacja przy ulicy Czołgistów sprawia, że jest to bardzo dobra oferta dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią wygodę, dostępność usług i dobrą komunikację z pozostałymi częściami Lęborka. To mieszkanie do wynajęcia w Lęborku będzie odpowiednie dla singla, pary, osoby pracującej, małej rodziny lub każdego, kto szuka funkcjonalnego lokalu w centrum miasta. Układ mieszkania, dodatkowa przestrzeń w piwnicy i pomieszczeniu gospodarczym oraz korzystna lokalizacja tworzą praktyczną i wygodną propozycję najmu. Chcesz zobaczyć to mieszkanie przy ul. Czołgistów w Lęborku? Skontaktuj się z nami i umów dogodny termin prezentacji. Zadzwoń: 513 136 636 Jeśli planujesz zakup własnego mieszkania, domu lub działki i potrzebujesz wsparcia finansowego, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Kliknij link i wypełnij formularz: Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, bezpłatnie porówna oferty finansowania spośród wiodących banków i pomoże dopełnić formalności. Ty wybierasz ofertę – my zajmujemy się resztą. Masz mieszkanie, dom, działkę lub lokal do wynajęcia albo sprzedaży? Powierz swoją nieruchomość specjalistom. Lider Nieruchomości i Finanse to 25 lat doświadczenia, zaangażowanie, skuteczność oraz przemyślane strategie marketingowe, które pomagają skutecznie docierać do osób realnie zainteresowanych zakupem lub wynajmem nieruchomości. Dysponujemy również rozbudowaną bazą klientów poszukujących ofert nieruchomości w Lęborku i okolicach. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i omówi warunki współpracy: Zobacz pozostałe mieszkania do wynajęcia w Lęborku dostępne w naszej ofercie: Polub nasz profil na Facebooku i poleć go znajomym, aby regularnie otrzymywać informacje o nowych ofertach nieruchomości, aktualnościach i poradach. Facebook Lider Nieruchomości i Finanse:Mieszkanie do wynajęcia w centrum Lęborka – ul. Czołgistów
Funkcjonalny układ i gotowe do zamieszkania wnętrze
Doskonała lokalizacja – ścisłe centrum Lęborka
Dla kogo jest ta oferta?
Umów prezentację mieszkania
Napisz: biuro@nieruchomosci-lider.plPlanujesz zakup własnej nieruchomości?
https://www.nieruchomosci-lider.pl/finansowanie-nieruchomosciWłaścicielu nieruchomości – zapraszamy do współpracy
https://www.nieruchomosci-lider.pl/oferuje-nieruchomoscTa oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?
https://www.nieruchomosci-lider.pl/oferty/mieszkania/wynajemBądź na bieżąco z najnowszymi ofertami
https://www.facebook.com/liderlebork
Nota prawna: Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Wszystkie informacje zawarte w ogłoszeniu pochodzą od właściciela nieruchomości oraz z własnych obserwacji i oględzin, i mogą podlegać aktualizacji. Dokładamy starań, aby były one rzetelne i aktualne, jednak nie możemy zagwarantować ich pełnej zgodności ze stanem faktycznym. Zdjęcia i opisy są chronione prawem autorskim – kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Właściciel – manager