









Opis nieruchomości
0% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA PŁACI WYNAJMUJĄCY!Zakład produkcyjny położony w Lęborku przy ulicy Skarżyńskiego o metrażu 120 m2 . Usytuowany jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Obiekt jest ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym. Nieruchomość składa się z hali produkcyjnej, pomieszczenia biurowego oraz dwóch pomieszczeń sanitarnych. Pomieszczenie może też pełnić funkcję magazynu.
Cena wynajmu 3120 zł
Całość prezentuje się znakomicie. Ze względu na bardzo wysoki standard, super położenie), gwarantujące łatwy dostęp klientów oferta jest godna polecenia.
Więcej szczegółowych informacji dla osób zainteresowanych dostępne w Biurze Lider.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości!
UDZIELAMY POMOCY W UZYSKANIU NAJKORZYSTNIEJSZEGO KREDYTU PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI. PORÓWNUJEMY OFERTY Z 22 BANKÓW.
U NAS ZOSTANIESZ KOMPLEKSOWO OBSŁUŻONY , JEDNOCZEŚNIE NABYWAJĄC KREDYT I NIERUCHOMOŚĆ, NIE TRACĄC CZASU NA ZBĘDNE FORMALNOŚCI.
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
więcej ofert na www.nieruchomosci-lider.pl
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




