Hala na wynajem

Nowa Wieś Lęborska

200.00 m²
0,00 zł/m2
LID-HW-10029
Powiadom o spadku ceny

2 500 zł

Hala na wynajem

Szczegóły oferty

Symbol oferty LID-HW-10029
Powierzchnia 200,00 m²
Kaucja zabezp. 5000
Standard
Typ kaucji dwumiesięczna
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Przeznaczenie hali magazynowy
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Położenie obrzeża miasta
Grzegorz Dykowski

Grzegorz Dykowski

Właściciel – manager

Napisz wiadomość 174 Ofert

Opis nieruchomości

O% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA PŁACI WYNAJMUJĄCY!

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu hali o powierzchni 200 m², idealnej dla różnorodnych inicjatyw biznesowych, znajdującej się w Nowej Wsi Lęborskiej przy ul. Dworcowej. Ten przestronny obiekt jest doskonale wyposażony, oferując dwa wejścia bramowe oraz kompleksowe zaplecze, w tym biuro, stołówkę, szatnię oraz toalety, co czyni go nie tylko funkcjonalnym, ale i komfortowym miejscem do pracy i obsługi klienta.

Jego strategiczne położenie przy głównej drodze asfaltowej, z łatwym dostępem dla pojazdów ciężarowych typu TIR, stanowi niepodważalny atut, gwarantując łatwość dostępu oraz znakomitą widoczność. Nieruchomość jest idealnie przystosowana do prowadzenia szerokiej gamy działalności gospodarczej, w tym warsztatu samochodowego, co potwierdza jej uniwersalny charakter i wysoki potencjał komercyjny.

Dodatkowo, oferujemy możliwość dostosowania warunków najmu do indywidualnych potrzeb biznesowych, umożliwiając wynajem połowy powierzchni hali. Dla zainteresowanych większym zaangażowaniem, istnieje opcja zakupu całego obiektu o powierzchni 683 m², położonego na obszernej działce 2332 m², co otwiera drzwi do dalszej ekspansji i rozwoju.

Cena najmu wynosi 2500 zł netto miesięcznie, przy czym wymagana jest dwumiesięczna kaucja, co stanowi zabezpieczenie i gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. To nie tylko atrakcyjna propozycja cenowa, ale przede wszystkim inwestycja w przyszłość i rozwój Twojego biznesu w sercu Nowej Wsi Lęborskiej blisko Lęborka.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację tego wyjątkowego obiektu.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu biura, i ważnej polisy OC, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz że do podanej ceny nie zostanie doliczony żaden koszt.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zawarte w ofercie zostały opracowane w oparciu o informacje właściciela i mogą  ulec nowelizacji.

Lokalizacja nieruchomości

Właściciel – manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
10 1
Niepoprawny wynik