







































Opis nieruchomości
0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA PŁACI SPRZEDAJĄCY!Przytulny dom jednorodzinny, wolnostojący położony w Lęborku przy ul. Harcerzy o powierzchni użytkowej 128 m2.
Usytuowany na bardzo ładnej, ogrodzonej siatką działce o pow. 691 m2 , obsadzonej krzewami i drzewkami owocowymi, jak np. wiśnia.
Dom składa się z: holu prowadzącego do dużego, słonecznego salonu; widnej kuchni wraz z nowoczesną zabudową kuchenną wraz z częściowym sprzętem, tj. piekarnik, płyta indukcyjna i okap; łazienki z WC.
Na piętro domu prowadzą drewniane schody, gdzie znajdują się dwa pokoje oraz WC. Z jednego z pokoi na piętrze schody drewniane prowadzą na poddasze, gdzie jest możliwość skorzystania z pomieszczenia jako garderoba, pomieszczenie gospodarcze.
Nieruchomość nie wymaga wkładu finansowego, jest po remoncie, wymienione wszystkie instalacje - elektryczne i hydrauliczne, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.
Z zewnątrz dom jest docieplony styropianem.
Nieruchomość jest ogrzewana piecem dwufunkcyjnym gazowym.
Reasumując, cała posesja prezentuje się znakomicie, toteż ze względu na położenie - idealne miejsce dla osób żyjących w ciągłym stresie, zmęczonych codzienną gonitwą, którzy chcą odpoczywać w ciszy od zgiełku miejskiego (do centrum Lęborka - 1km , tj. 15 minut drogi) na łonie przy lesie oraz wysoki standard oferta jest godna polecenia.
Uwaga!!! zdjęcia nie odzwierciedlają całego piękna nieruchomości, toteż wszelkich dodatkowych informacji udzielamy w biurze.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty. Szczegółowe informacje w biurze.
UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU NAJKORZYSTNIEJSZEGO KREDYTU PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI PORÓWNUJEMY OFERTY Z WIELU BANKÓW.
U NAS ZOSTANIESZ KOMPLEKSOWO OBSŁUŻONY , JEDNOCZEŚNIE NABYWAJĄC KREDYT I NIERUCHOMOŚĆ, NIE TRACĄC CZASU NA ZBĘDNE FORMALNOŚCI.
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




